[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”60″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_images_carousel images=”59″ img_size=”1280×720″ onclick=”link_no”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

MUTFAK STÜDYO KİRALAMA

Çekimleriniz için mutfağımız hazır! Çekimlerinizde tüm ekipmanları, prop malzemelerini ve tahta zeminlerimizi kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre profesyonel şef ve asistan hizmeti de sunmaktayız. Ayrıca talep etmeniz halinde markanıza özel tarif geliştirip, menü de oluşturabiliyoruz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

YEMEK FOTOĞRAFÇILIĞI

Yemek fotoğrafçılığının lezzetli dünyasında farklı projelere birlikte imza atalım! Geniş başlıklar altındaki fotoğraf
ve video çalışmalarını tüm detaylarıyla gerçekleştirirken, markanızı görsel avantajın mucizeleriyle buluşturuyoruz. Lezzet dolu kareler ile ürünleriniz iştah kabartacak!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_images_carousel images=”61,380,458,409,371″ img_size=”1280×720″ onclick=”link_no” autoplay=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_images_carousel images=”64,381,389,420,454,468″ img_size=”1280×720″ onclick=”link_no” autoplay=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

YEMEK STİLİSTLİĞİ

Yemek stilisti, yemeğin malzemelerinden başlayarak fotoğraf çekimine kadar iştah açıcı bir görsele ulaşmak için tüm hazırlığı yapar. Üzerine ekmek banmak isteyeceğiniz lezzetli fotoğraf çekimleriniz için buradayız!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

PRODÜKSİYON (Pre-Prodüksiyon, Post- Prodüksiyon)

Prodüksiyon ihtiyaçlarınızda uzman ekip ve ekipmanlarımızla profesyonel çözümler sunuyoruz. Her türlü pre-prodüksiyon, prodüksiyon ve post-prodüksiyon konularında uygun bütçeler ve kaliteli hizmetle markanızın veya şirketinizin yanındayız.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_images_carousel images=”4678,60″ img_size=”1280×720″ onclick=”link_no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_images_carousel images=”62″ img_size=”1280×720″ onclick=”link_no”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİMİ VE YÖNETİMİ

Markanızın sosyal medyada bulunabilir olması, kaliteli içerikler ile tanıtılmasını sağlamak için buradayız. Hemen bizimle iletişime geçin!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

YOUTUBE İÇERİK ÜRETİMİ

Markanızın sosyal medyada bulunabilir olması, kaliteli içerikler ile tanıtılmasını sağlamak için buradayız. Hemen bizimle iletişime geçin!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_images_carousel images=”63″ img_size=”1280×720″ onclick=”link_no”][vc_empty_space height=”60″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Bir projeniz mi var?” txt_align=”center” add_button=”bottom” btn_title=”İLETİŞİME GEÇ” btn_color=”danger” btn_align=”center” add_icon=”top” i_type=”linecons” i_icon_linecons=”vc_li vc_li-cup” i_size=”lg” css_animation=”fadeIn” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fgastromedya.com%2Filetisim%2F|title:%C4%B0leti%C5%9Fim”]Bir projenizi hayata geçirmek istiyorsanız ya da markanız için bizim projeler üretmemizi istiyorsanız bizimle iletişime geçin. En kısa zamanda size dönüş yapacağız.[/vc_cta][/vc_column][/vc_row]